SCANDI

Poznaj Dynamic Baby Scandi!

Dynamic Baby Scandi to wielofunkcyjny wózek 2w1. To znaczy, że w zestawie znajdują się dwa siedziska – gondola oraz to do spacerówki. Dzięki takiemu rozwiązaniu ten jeden wózek posłuży małemu spacerowiczowi aż przez około 4 lata wspólnych, rodzinnych spacerów. Liczne funkcje ułatwiające opiekę nad dzieckiem oraz dopasowujące wózek do jego potrzeb gwarantują udaną przejażdżkę w każdych warunkach. Dynamic Baby Scandi 2w1 odznacza się niską wagą dzięki zastosowaniu aluminium oraz lekkiej i wytrzymałej skorupie gondoli. Do wózka dołączono akcesoria, które dostosowują Scandi do warunków pogodowych. Poznajcie Dynamic Baby Scandi!

Wygoda i bezpieczeństwo dla najmłodszych

KOLORYSTYKA:

OPIS I FUNKCJE:

Gondola wózka zapewnia noworodkom i niemowlakom doskonałe warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jest przestronna, a w środku znajduje się materacyk z warstwą kokosową, która zapewnia ciepło. Co więcej, w gondoli Scandi znajdują się systemy dbające o komfort termiczny dziecka. Podwójna wentylacja umożliwia dopływ chłodnego powietrza, co niezwykle ważne podczas upalnych, letnich spacerów. Regulowana budka przeciwsłoneczna chroni skórę dziecka przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz wiatrem i opadami. By maluchowi było jeszcze wygodniej, zewnętrzna regulacja oparcia w gondoli pozwala opiekunowi w każdej chwili dostosować jego pozycję. Ponadto, dołączona do gondoli moskitiera oraz folia przeciwdeszczowa sprawia, że w Scandi niestraszne są insekty i deszcz. Gondola doskonale sprawdzi się nawet przez pierwsze 6 miesięcy życia dziecka.

Siedzisko spacerowe Scandi – komfort w każdych warunkach

Siedzisko spacerowe w Dynamic Baby Scandi odznacza się funkcjonalnością i zapewnia dziecku wygodę. Co najważniejsze, siedzisko można wpiąć przodem i tyłem do kierunku jazdy, dzięki czemu wózek zyskuje na uniwersalności. Równie istotne są możliwości regulacji oparcia i podnóżka. Pozwalają one przystosować wózek do potrzeb dziecka. Odpowiednio dostosowana pozycja umożliwia dłuższe spacery, a wygoda to najważniejsza kwestia dla małego spacerowicza. By zapewnić dziecku bezpieczeństwo siedzisko spacerowe wózka Dynamic Baby Scandi ma pięciopunktowe pasy, które komfortowo utrzymują spacerowicza wewnątrz. Dodatkowo, barierka ochronna stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Łatwo można odchylić ją na bok, by umieszczenie dziecka w wózku nie stanowiło problemu. Komfort gwarantowany przez Dynamic Baby Scandi sprawia, że maluch pokocha rodzinny czas na świeżym powietrzu.

Solidny, aluminiowy stelaż

Stelaż to podstawa konstrukcji każdego wózka, dlatego w Dynamic Baby Scandi zadbano o wysoką jakość tego elementu. Wykonany z aluminium, jest jednocześnie lekki i wytrzymały. Co więcej, system składania w Scandi ułatwia przenoszenie i przechowywanie wózka. Wystarczy jeden ruch, by złożyć ramę, którą potem łatwiej umieścić w bagażniku lub wnieść po schodach. Dodatkowo, Dynamic Baby Scandi ma systemy amortyzacji i regulowane zawieszenie, dzięki czemu doskonale wytłumia drgania podczas jazdy po nierównej nawierzchni.

Bezobsługowe koła w Dynamic Baby Scandi

Koła w Scandi to bardzo wygodne rozwiązanie, które zwiększa komfort dziecka oraz pomaga rodzicom, ułatwiając eksploatację wózka. Są one wykonane z wytrzymałego i odpornego na ścieranie żelu, co czyni je bardzo praktycznym rozwiązaniem. Nie trzeba ich pompować ani martwić się o przebicia – gwarantują udaną jazdę przez cały czas korzystania z wózka. Przednie koła są skrętne, zapewniając mobilność i skrętność wózka, ponadto mają możliwość blokady do jazdy na wprost, dzięki czemu Scandi sprawdzi się w każdym otoczeniu. Dzięki opcji demontażu zarówno przednich, jak i tylnych kół, wózek łatwo przechowywać i przewozić w bagażniku samochodu.

Praktyczny wózek 2w1 Dynamic Baby Scandi gwarantuje wysoki poziom komfortu zarówno dziecku, jak i jego opiekunom.