RISTO ECO AMOR

Lekki aluminiowy stelaż, duża wygodna gondola z materacykiem kokosowym, zewnętrzna regulacja oparcia w gondoli, podwójna wentylacja gondoli, siedzisko w wersji spacerowej z możliwością montażu przodem i tyłem do kierunku jazdy, regulacja podnóżka, 3-stopniowa regulacja oparcia siedziska łącznie z pozycją leżącą, dodatkowy materacyk na siedzisku, wielostopniowa regulacja budki siedziska, pokrowiec na nóżki dziecka, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, dodatkowy pas krokowy mocowany do barierki bezpieczeństwa, barierka bezpieczeństwa z możliwością odchylenia na bok, podnóżek i barierka obszyte praktyczną ekoskórą, regulacja wysokości rączki, duży kosz na zakupy z praktycznym przykryciem, łatwy dostęp do kosza na zakupy, duża praktyczna torba przypinana do wózka, pokrowiec przeciwdeszczowy, moskitiera do gondoli, bezdętkowe łożyskowane koła z żelowymi oponami, system regulacji twardości zawieszenia HDA (Heavy Duty Absorption), system szybkiego demontażu przednich kół QRS (Quick Release System), przednie koła samonastawne z możliwością blokady do jazdy prosto, system amortyzacji przednich kół SAS (System Anti-Shock), centralny hamulec postojowy, Systemy SSH (System Soft Hard ) boczna regulowana amortyzacja.

KOLORYSTYKA:

OPIS I FUNKCJE:

Stelaż wózka Dynamic Baby Risto Eco Amor wykonano z wytrzymałego i lekkiego aluminium. Dzięki temu rama wózka wraz z kołami waży niespełna 10 kg, co zapewnia łatwość prowadzenia oraz przenoszenia. Dodatkowo, prosty w obsłudze i intuicyjny system składania pomaga podczas transportu i magazynowania wózka. Ponadto, zawieszenie i amortyzacja w tym rozwiązaniu Dynamic Baby składa się z wielu systemów, gwarantujących przyjemną jazdę. Regulacja twardości zawieszenia oraz dodatkowa amortyzacja przednich kół sprawiają, że wózek Risto Eco Amor odnajdzie się w każdych warunkach terenowych. Co więcej, pomogą w tym bezdętkowe i nieprzebijalne koła. Przednie są skrętne, samonastawne, z możliwością blokady do jazdy na wprost. Dzięki temu wózek sprawdzi się zarówno podczas manewrowania w ciasnych alejkach sklepowych, jak i w czasie jazdy np. po miejskim chodniku. Opony kół wykonano z żelu z odpornością na ścieranie i przebicia. Przydatną funkcją podczas transportu jest QRS (Quick Release System), który pozwala na łatwy i szybki demontaż przednich kół. Dodatkowa boczna amortyzacja to jeszcze większa stabilność w każdym terenie. Stelaż i opony wózka Dynamic Baby Risto Eco Amor pozwalają rodzinom na spacery po każdym rodzaju nawierzchni, bez względu na panującą porę roku.

Funkcjonalność, wytrzymałość i wygoda – poznaj Risto Eco Amor

Dynamic Baby Risto Eco Amor to wózek, który ułatwia rodzicom opiekę nad dzieckiem. Przede wszystkim umożliwia opiekunom dostosowanie warunków spaceru do potrzeb i wymagań malucha. Warto zwrócić uwagę na opcję montażu siedziska spacerowego przodem i tyłem do kierunku jazdy. Dzięki temu Risto Eco Amor umożliwia kontakt wzrokowy z dzieckiem, jeżeli maluszek tego potrzebuje, oraz zwrócenie się w kierunku otoczenia, gdy dziecko woli obserwować świat. Co więcej, kosz na zakupy umieszczony na dole konstrukcji ułatwia wizytę w sklepie podczas codziennych spacerów. Ponadto, dołączone do zestawu akcesoria czynią z tego rozwiązania wózek na każdą pogodę.